Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

No Way Home to tytuł trzeciego filmu Spider-Man z Tomem Hollandem

Michał Miśko
Opublikowano

Tytuł trzeciego filmu o Spider-Manie w którym wystąpi Tom Holland to No Way Home.

Marvel i Sony kontynuują małą tradycję umieszczania w podtytule filmów o Spider-Manie słowa home. Najnowsza część przygód człowieka pająka w którego wciela się Tom Holland nosić będzie tytuł No Way Home. Film zadebiutuje w kinach 17 grudnia tego roku (miejmy nadzieję). 

Tytuł filmu może wskazywać, podobnie jak doniesienia, które wcześniej trafiały już do przestrzeni publicznej, że akcja tego obrazu może toczyć się w jakimś nieokreślonym, szerszym uniwersum. Istnieją również różne spekulacje na temat tego, że tym razem w filmie pojawi się wiele postaci znanych z poprzednich wcieleń kinowych Spider-Mana, w tym np. Tobey Maguire, Jamie Foxx (w roli Electro), czy Alfred Molina (jako Dr Octopus). I choć sam Holland w niedawnych wypowiedziach zaprzeczył planom spotkania w jednym miejscu trzech odtwórców roli pająka to tak naprawdę nic w tej historii nie jest jeszcze pewne.