Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

#geekOkazje: Szkoła latania. Kajko i Kokosz w promocji

Michał Miśko
Opublikowano
#geekOkazje: Szkoła latania. Kajko i Kokosz w promocji
Kajko i Kokosz

Szkoła latania. Kajko i Kokosz. Zeszyt przygód taniej o 30 procent.

Zeszyt przygód Kajko i Kokosz, Szkoła latania jest obecnie w promocji na Empik. Po 30 procentowej obniżce cena zeszytu wynosi 17,52 zł. Ten 44 stronnicowy komiks znajduje się również w kanonie lektir szkolnych dla szkół podstawowych. Doskonała okazja dla starszych czeytelników do przypamnienia sobie przygód wojów z Mirmiłowa, a dla młodszych na zapoznanie się ze światem stworzonym przez Janusza Christę, w trakcie, lub przed seansem pierwszego sezonu serialu animowanego Netflixa z Kajko i Kokoszem w głównych rolach.

Opis fabuły Szkoły latania: Nieopodal Mirmiłowa własną warownię zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbójcerze, których wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej złościło, kiedy słyszał, że nie ma poczucia humoru. Pewnego dnia postanowił zdobyć gród kasztelana Mirmiła, a atak rozpocząć od opanowania Klubo-Gospody, aby tym posunięciem szybko złamać ducha obrońców. Dzięki Kajkowi i Kokoszowi szturm zostaje odparty, dlatego Hegemon wymyśla sposób na pozbycie się obu wojów z grodu. Namawia kasztelana, aby ten spełnił swe największe marzenie i wraz z przybocznymi wyruszył na Łysą Górę znajdującą się w kraju Omsów, gdzie czarownice nauczą go latać.