Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Ostateczny zwiastun Falcon and the Winter Soldier

Michał Miśko
Opublikowano

Falcon and the Winter Soldier w Disney+ pojawi się już 19 marca. Najnowszy, finałowy zwiastun serialu pojawił się właśnie w sieci.

Serial Falcon and the Winter Soldier swoją premierę będzie miał już za kilka dni, 19 marca. Serial obejrzeć będą mogli abonenci Disney+. W rolach głównych zobaczymy Anthony'ego Mackie i Sebastiana Stana. Akcja serialu toczy się bezpośrednio po wydarzeniach z filmu Avengers: Endgame. Steve Rogers, czyli Kapitan Ameryka przeszedł na emeryturę, przekazując swoją tarczę Samowi Wilsonowi (w tej roli Mackie). Historia opierać będzie się na wspólnych relacjach pomiędzy Falconem, a Zimowym Żołnierzem (w tej roli Stan). Co ciekawe, serial zadebiutować miał już wcześniej, ale produkcja została opóźniona ze względu na trwającą epidemię. Jednak, jak mówi Kevin Feige, szef Marvel Studios, pandemia nie wymusiła na twórcach żadnych istotnych zmian względem pierwotnych planów.

Po raz pierwszy Winter Soldier, od momentu pojawienia się w Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie, zaprezentowany będzie z krótkimi włosami. Sebastian Stan, który gra tę rolę powiedział w wywiadzie dla Men's Health, że jest obecnie (dzięki tej roli i przygotowaniom do niej) w najlepszej, fizycznej kondycji w całym swoim życiu. Odpowiedzialny za trening Stana jest Don Saladino.