Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

BRZRKR będzie filmem i anime na Netflixie

Michał Miśko
Opublikowano

Keanu Reeves zagra w filmowej adaptacji (swojego) komiksu BRZRKR. Użyczy także głosu postaci w animacji opartej na tej samej historii. Wszystko wyprodukuje Netflix.

Netflix ogłosił dziś na Twitterze, że powstanie film na podstawie komisku BRZRKR. Rolę główną powierzono twórcy komiksu, Keanu Reevesowi. Powstanie również anime oparte na tej samej historii w którym głos głównej postaci także użyczy aktor znany z roli Johna Wicka. BRZRKR to komiks opowiadający historię nieśmiertelnego wojownika, walczącego przez wieki o prawdę i sprawiedliwość.

Brutalny komiks ukazał się na rynku w październiku ubiegłego roku i, póki co, ma 12 numerów. Keanu Reeves stworzył postać wojownika B i jego historię, wspólnie z Mattem Kindtem. Za rysunki odpowiada Ron Garney. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Reeves nie stworzył tej postaci na swoje własne podobieństwo :) Powstanie komiksu sfinansowane zostało na Kickstarterze. Zbiórkę wsparło ponad 14 i pół tysiąca fanów i zebrano ponad milion 440 tysięcy dolarów, natomiast progiem było zaledwie 50 tysięcy dolarów.

Netflix na razie nie podał żadnych szczegółów dotyczących daty premiery.