Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina Netflixa

Michał Miśko
Opublikowano

Netflix poinformował oficjalnie, że zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina zostały zakończone. Kontynuację serialu mamy obejrzeć jeszcze w tym roku.

Wraz z końcem marca zakończyły się również zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Z tej okazji Netflix opublikował film zza kulis.

Zdjęcia do drugiego sezonu netflixowego hitu (choć nie wszystkim pierwszy sezon przypadł do gustu) trwały 158 dni. Drugą serię odcinków 89 członków obsady kręciło w 15 różnych lokalizacjach. Za drugi sezon, podobnie jak pierwszy, odpowiada Lauren S. Hissrich, a reżyserią zajmują się cztery osoby - Stephen Surjik, Sarah O’Gorman, Ed Bazalgette i Louise Hooper. W roli Wiedźmina, oczywiście, niezmiennie Henry Cavill.

Sezon drugi ma być złożony z ośmiu odcinków i najprawdopodobniej jego premiera odbędzie się latem tego roku, ale żadna konkretna data nie została na razie podana.