Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Ewolucja Mortal Kombat w krótkim materiale od Warner Bros.

Michał Miśko
Opublikowano

Do premiery rebootu Mortal Kombat coraz bliżej. Nic dziwnego, że raz po raz pojawiają się nowe materiały promujące film.

Mortal Kombat wejdzie na ekrany kin i mały keran HBO Max już 23 kwietnia (choć w niektórych miejscach na świecie premiera już się odbyła). Warner Bros podkręca więc atmosferę i publikuje krótki materiał pod tytułem Kombat Evolution w którym obejrzeć można przedsmak tego, co nas czek - a taste of things to come, jak powiedziałby Shang Tsung :)

Już tylko kilka dni dzieli nas od wydarzenia o którym mówiło się niemal od dekady. W projekcie nowego filmu o Mortal Kombat zmieniały się jednak plany i nazwiska reżyserów. W 2011 Warner i New Line Cinema ogłosili, że obraz wyreżyseruje Kevin Tancharoen, twórca krótkometrażowego Mortal Kombat: Rebirth. Producenci i reżyser rozstali się jednak dwa lata później. Kolejne dwa lata później do projektu zatrudniono Jamesa Wana, a w roku 2016 ogłoszono, że reżyserem nowego Mortal Kombat będzie McQuoid. Zdjęcia ruszyły dopiero w roku 2019.