Wydrukuj tę stronę

Ewolucja Mortal Kombat w krótkim materiale od Warner Bros.

Michał Miśko
Opublikowano
Ewolucja Mortal Kombat w krótkim materiale od Warner Bros.

Do premiery rebootu Mortal Kombat coraz bliżej. Nic dziwnego, że raz po raz pojawiają się nowe materiały promujące film.

Mortal Kombat wejdzie na ekrany kin i mały keran HBO Max już 23 kwietnia (choć w niektórych miejscach na świecie premiera już się odbyła). Warner Bros podkręca więc atmosferę i publikuje krótki materiał pod tytułem Kombat Evolution w którym obejrzeć można przedsmak tego, co nas czek - a taste of things to come, jak powiedziałby Shang Tsung :)

Już tylko kilka dni dzieli nas od wydarzenia o którym mówiło się niemal od dekady. W projekcie nowego filmu o Mortal Kombat zmieniały się jednak plany i nazwiska reżyserów. W 2011 Warner i New Line Cinema ogłosili, że obraz wyreżyseruje Kevin Tancharoen, twórca krótkometrażowego Mortal Kombat: Rebirth. Producenci i reżyser rozstali się jednak dwa lata później. Kolejne dwa lata później do projektu zatrudniono Jamesa Wana, a w roku 2016 ogłoszono, że reżyserem nowego Mortal Kombat będzie McQuoid. Zdjęcia ruszyły dopiero w roku 2019. 

 

GEEKWEB - lekki blog technologiczno - rozrywkowy