Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 1

Michał Miśko
Opublikowano
Zero-jedynkowy podcast, odcinek 1
Podcast Zero-jedynkowy

Kolejny odcinek podcastu zero-jedynkowy zjechał właśnie z taśmy produkcyjnej. Podejmujemy w nim jeden temat. Mortal Kombat.

Pierwszy, ale drugi, odcinek Zero-jedynkowego podcastu właśnie ujrzał światło dzienne. Podejmujemy w nim, wspólnie z Dominikiem Trzmielewskim, temat niezwykle ważny w życiu każdego gracza, widza, geeka - temat Mortal Kombat. W nieco dłuższym niż planowane zazwyczaj odcinki przyglądamy się serii gier Mortal Kombat oraz wszystkiemu temu, co wokół tego świata działo się od momentu premiery gry w 1992 roku. Omawiamy powstałe na tej bazie filmy, seriale i animacje a kończymy mocnym uderzeniem, czyli grillowaniem najnowszej filmowej odsłony, dzieła Simona McQuoida, które premierę miało dosłownie kilka dni temu.

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy za dwa tygodnie.