Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Nowy serial o He-Manie ma już datę premiery!

Michał Miśko
Opublikowano
Nowy serial o He-Manie ma już datę premiery!
He-Man powróci w nowej serii od Netflixa!

Pamiętacie, jak informowaliśmy, że He-Man, bohater wielu z nas z dzieciństwa, powróci w nowym animowanym serialu Netflixa? Znamy już datę premiery.

Latem 2019 roku informowaliśmy, że Netflix wyprodukuje nowy serial na podstawie (dla wielu) kultowej animacji z lat 80. He-Mana i władców wszechświata. He-Man powróci na ekrany telewizorów po 35 latach, i to już tego lata.

The Masters of the Universe: Revelation będzie kontynuacją przygód superherosa i jego przyjaciół w walce z potężnym Szkieletorem i jego załogą. Powstanie nowej serii ogłosił na konwencie Power Con Kevin Smith, który odpowiada również za całość przedsięwzięcia. Pierwszych pięć odcinków z 10 odcinkowego sezonu pojawi się na Netflixie już 23 lipca.

He-Man Netflix
Kadr z nowego serialu o He-Manie

Uniwersum He-Mana przeżywa w ostatnim czasie spory renesans, głównie za sprawą innej netflixowej, animowanej serii pod nazwą She-Ra i księżniczka mocy, osadzonego właśnie w tym świecie. Serial ma 5 sezonów, finałowy zadebiutował w maju 2020 roku i cieszył się dobrymi opiniami. He-Man powrócił także na kartach komiksu, wydanego przez DC Comics, na rynku pojawi się także nowa seria zabawek z Masters of the Universenawiązująca właśnie do netflixowego serialu.

Serial animowany He-Man debiutował w 1983 roku. Do roku 85 wydano jego dwie serie stanowiące łącznie 130 odcinków. W roku 1990 wznowiono serię pod nazwą Nowe przygody He-Mana, seria zamknęła się w 65 odcinkach. Remake serii nastąpił w roku 2002, wyprodukowano wtedy dla Cartoon Network dwie serie serialu, łącznie 39 odcinków. W roku 1987 powstał nawet fabularny film Masters of the Universe z Dolphem Lundgrenem w roli głównej. Film nie odniósł jednak większego sukcesu.