Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

HBO wyprodukuje nowy serial animowany Batman: Caped crusader

Michał Miśko
Opublikowano
HBO wyprodukuje nowy serial animowany Batman: Caped crusader
Kadr z serialu Batman: The Animated Series

HBO Max i Cartoon Network wyprodukują nowy serial animowany o Batmanie. Za całość odpowiedzialny będzie Bruce Timm.

Batman: Caped crusader to tytuł nowego serialu animowanego, który wyprodukuje HBO Max i Cartoon Network. Do projektu zatrudniono Bruce'a Timma, znanego z Batman: The Animated Series, ale współproducentami mają być również J.J. Abrams oraz Matt Reeves - reżyser filmu The Batman, który na ekrany kin wejdzie w przyszłym roku.

Batman: The Animated Series jest już ikonicznym serialem wyświetlanym w Stanach Zjednoczonych - na następnie chyba również na całym świecie - w latach 1992-1995 w stacji Fox Kids. Serial składał się łącznie z 85 odcinków, a głosu mrocznemu rycerzowi użyczył Kevin Conroy. Serial chwalony był za umiejętne opowiadanie historii oraz za styl i mroczny charakter. Oczywiście na uwagę zasługuje również fakt fantastycznej roli Marka Hamilla jako Jokera w całej serii. Te same atuty mają towarzyszyć również nowej produkcji.

Caped crusader ma zadowolić zarówno zagorzałych, wieloletnich fanów postaci, jak i tych, którzy stykają się z nią po raz pierwszy. Mając na pokładzie tak fantastyczną drużynę wiemy, że stworzymy kolejny klasyk z Batmanem w roli głównej, powiedział Tom Ascheim, prezes Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics.