Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Schwarzenegger po raz pierwszy zagra główną rolę w serialu. Od Netflixa

Michał Miśko
Opublikowano

Arnold Schwarzenegger będzie producentem wykonawczym oraz gwiazdą jednego z najnowszych projektów Netflixa. 

Znany z ról Commando, Terminatora i Conana Barbażyńcy, Arnold Schwarzenegger, po raz pierwszy w historii zagra główną rolę w serialu. Urodzony w Austrii aktor będzie również producentem wykonawczym nowego serialu Netflixa. Za scenariusz odpowiadać ma Nick Santora, twórca, między innymi, Rodziny Soprano, a pierwszy sezon ma składać się z ośmiu odcinków. Ma być to opowieść szpiegowska w której Schwarzenegger wcieli się w rolę agenta CIA, ale jednocześnie ojca, w roli jego córki zobaczymy Monicę Barbaro, również, jak ma się okazać, agentki Centralnej Agencji Wywiadowczej. Oboje dowiadują się nawzajem o swojej profesji, co doprowadza ich ostetcznie do konieczności współpracy.

Serial na razie nie ma nawet tytułu, ale udział w projekcie potwierdził już sam Schwarzenegger. Oczywiście już na pierwszy rzut oka koncepcja serialu może przywodzić na myśl Prawdziwe kłamstwa, czyli film Jamesa Camerona w którym Schwarzenegger wiódł podwójne życie, a jegożzona, w tej roli Jamie Lee Curtis, na pewnym etapie dowiaduje się o prawdziwym zajęciu męża i wplątana zostaje w szpiegowską intrygę. Wkrótce przekonamy się czy 74 letni Schwarzenegger ma jeszcze coś w zanadrzu dla widza.