Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Pierwszy teaser Eternals od Marvela

Michał Miśko
Opublikowano

Pierwszy teaser Marvel's Eternals już jest. 

W sieci pojawił się dziś teaser nowej produkcji Marvela, Eternals. Będzie to trzeci, po Black Widow i Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, film 4. fazy Marvel Cinematic Universe. To historia dotąd nieznanej (przynajmniej polskiemu widzowi) grupie superbohaterów.

Eternals, to mówiąc w wielkim skrócie, rasa nieśmiertelnych istot, które ukształtowały historię Ziemi. Akcja filmu toczy się po wydarzeniach znanych z Endgame. Eternalsi są zmuszeni do ujawnienia się, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości. W rolach głównych zobaczymy Angelinę Jolie, w roli Theny, Richarda Maddena, który wciela się w Ikarisa, Salmę Hayek, która zagra Ajak, Kumail Nanjiani wcielającego się w Kingo i innych. Reżyserem Eternals jest Chloe Zhao, zdobywczyni dwóch Oscarów w 2020 roku za reżyserię i w kategorii Najlepszy film za Nomadland. Scenariusz napisali Kaz i Ryan Firpo. 

Premiera Eternals w kinach 5 listopada 2021 roku.