Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Jean-Claude Van Damme na Netflix. Latem to się wydarzy

Michał Miśko
Opublikowano

Zdradzony przez własny rząd tajemniczy agent specjalny musi wrócić do Francji, kiedy jego syn zostaje wrobiony przez międzynarodową organizację terrorystyczną. Jean-Claude Van Damme będzie kopał na Netflixie.

Netflx sięga po kolejne gwiazdy. Choć gwiazda to nieco juz przyblakła, bo o Jean-Claude Van Dammie mowa, to film z tym bohaterem kina akcji lat 90. z pewnością znajdzie swoich amatorów. Netflix w ramach rozpoczętego dziś Geeked Week pokazał pierwszy zwiastun Ostatniego najemnika. Premiera już 30 lipca.

Będzie JCVD, musi być więc i legendarny szpagat, bedą również kocie ruchy znane z Kickboksera, które widzimy już w zwiastunie. Na razie Netflix reklamuje swoją oryginalną produkcję jednym zdaniem.

Zdradzony przez własny rząd tajemniczy agent specjalny musi wrócić do Francji, kiedy jego syn zostaje wrobiony przez międzynarodową organizację terrorystyczną.