Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Geeked Week, dzień 3

Michał Miśko
Opublikowano

Połowa Geeked Week już za nami. W trzecim z pięciu dni bezpłatnego wirtualnego wydarzenia zaprezentowano jeszcze więcej zapowiedzi i premierowych materiałów. Stranger Things, Lucyfer, Ulica Strachu i Gunpowder Milkshake to tylko niektóre z produkcji fantasy i dla młodzieży, które znalazły się w centrum uwagi.

Zanim włączysz zwiastun trylogii Ulica Strachu, lepiej przygotuj sobie latarkę. Te przerażające filmy oparte na klasycznych powieściach R.L. Stine’a nie każdy da radę obejrzeć po ciemku, reklamuje nowe produkcje Netflix.

Zobacz także czarowną zapowiedź ekranizacji serii bestsellerowych powieści dla młodzieży autorstwa Somaina Chainaniego. Bohaterami filmu są chłopcy i dziewczęta, którzy w niezwykłej szkole uczą się, jak zostać bohaterami i łotrami rodem z baśni. Akademia dobra i zła wkrótce na Netflixie.

Grający główne role Gina Rodriguez i Shamier Anderson zaprezentowali teaser z ich najnowszego filmu science fiction Gdy sen nie nadchodzi, już dostępnego na Netflix. Globalna katastrofa sprawia, że nikt na świecie nie może zasnąć. Była żołnierka próbuje uratować rodzinę, zanim jej umysł i cały świat pogrąży się w chaosie.

Gwiazdorska obsada i reżyser pokazali specjalny klip z nadchodzącego filmu akcji o trzech pokoleniach zabójczyń, które połączyły sile w walce z potężną organizacją przestępczą. To Gunpowder milkshake.

Pełną transmisję można obejrzeć poniżej.

Geeked Week można oglądać przez cały tydzień od 18 w serwisach: YouTube, Twitter, Twitch, Facebook i TikTok. Jutro kolejne podsumowanie dnia.