Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już jest! Oficjalny teaser nowego He-Mana!

Michał Miśko
Opublikowano

Nowy He-Man pojawi się na Netflixie 23 lipca, a zapowiada się naprawdę świetnie.

The Masters of the Universe: Revelation (polski Tytuł to Władcy wszechświata: Objawienie) będzie kontynuacją przygód superherosa i jego przyjaciół w walce z potężnym Szkieletorem i jego załogą. Powstanie nowej serii ogłosił na konwencie Power Con Kevin Smith, który odpowiada również za całość przedsięwzięcia. Pierwszych pięć odcinków z 10 odcinkowego sezonu pojawi się na Netflixie już 23 lipca.

Serial animowany He-Man debiutował w 1983 roku. Do roku 85 wydano jego dwie serie stanowiące łącznie 130 odcinków. W roku 1990 wznowiono serię pod nazwą Nowe przygody He-Mana, seria zamknęła się w 65 odcinkach. Remake serii nastąpił w roku 2002, wyprodukowano wtedy dla Cartoon Network dwie serie serialu, łącznie 39 odcinków. W roku 1987 powstał nawet fabularny film Masters of the Universe z Dolphem Lundgrenem w roli głównej. Film nie odniósł jednak większego sukcesu.