Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Geeked Week dzień 4 to ofensywa animacji

Michał Miśko
Opublikowano

W czwartym dniu Geeked Week, oprócz zwiastuna He-Mana, dostaliśmy zapowiedzi wielu innych animacji.

Wczorajszy Geeked Week stał pod znakiem animacji. Czwarty dzień bezpłatnego wirtualnego wydarzenia obfitował w wyjątkowe ogłoszenia i zapowiedzi związane z najważniejszymi netflixowymi projektami animowanymi i anime, takimi jak Władcy wszechświata: Objawienie, Godzilla: Singular Point, Transformers: Wojna o Cybertron i Resident Evil: Wieczny mrok.

Przede wszystkim He-Man! Showrunner i producent wykonawczy Kevin Smith zaprezentował wyjątkowy teaser czekającego na premierę sequelu klasycznego kultowego serialu z lat 80. Pokazaliśmy go już w osobnym wpisie. Pokazano również wyjątkowy teaser czekającego na premierę filmu, nakręconego na podstawie uwielbianego serialu rodzinnego wytwórni Nickelodeon - Harmidom. Zack Snyder kręci również nowy serial anime osadzony w świecie mitologii nordyckiej. To Twilight of the gods z gwiazdorską obsadą dubbingową. Król szamanów to kolejna propozycja Netflixa. Będzie to serial anime na podstawie głośnej serii japońskiej mangi, której autorem i ilustratorem jest Hiroyuki Takei, to prawdziwa uczta dla oczu. Będzie również Edens zero, czyli serial twórcy Fairy Tail opartego na serii japońskiej mangi science fiction, której autorem i ilustratorem jest Hiro Mashima. Pokazano również wyjątkowe ujęcia z planu trzeciego — i ostatniego — rozdziału trylogii Wojna o Cybertron. A może horror w wresji anime? Oto Exception.Make my day to z kolei serial o jałowej planecie, na której nagle z podziemnych ciemności zaczynają wyłaniać się tajemnicze stworzenia atakujące jej mieszkańców. A na deser Bright: Samurai soul, pierwsze ujęcia animowanego sequelu filmu Bright, którego akcja toczy się w XVIII-wiecznej Japonii — erze restauracji Meiji, w której doszło do rewolucji przemysłowej oraz głębokich przemian kulturowych i społecznych. 

Zobacz retransmisję 4. dnia Geeked Week poniżej.