Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Najpopularniejsze filmy i seriale ostatniego tygodnia na platformach streamingowych

Michał Miśko
Opublikowano

Przedstawiamy tygodniowy przegląd platform streamingowych pod katem najpopularniejszych filmów i seriali.

Najpopularniejszym filmem na platformach streamingowych w Polsce w ostatnim tygodniu było Ciche miejsce. Pierwszą część horroru w reżyserii Johna Krasinskiego obejrzeć można w Prime Video i na Playerze. To wstrząsający thriller opowiadający historię rodziny, która zmuszona jest wieść życie w całkowitej ciszy, by uniknąć ataku tajemniczych, krwiożerczych stworzeń. Na drugiej pozycji Bodyguard zawodowiec z 2017 roku dostępny na platformie Horizon. Na najniższym stopniu podium w tym tygodniu uplasował się obraz Wojna o jutro, czyli najnowszy blockbuster Amazon Prime Video. 

Wśród seriali w ubiegłym tygodniu najpopularniejsze okazało się Stranger things Netflixa, a tuż za nim Rick i Morty. Ten serial oglądać możecie na Netflixie (cztery pierwsze sezony) oraz na HBO Go, gdzie trafił najnowszy, piąty sezon. Dodatkowo Ricka i Mortiego znajdziecie na Playerze, a jeden sezon dostępny jest również w usłudze Horizon. Na trzecim miejscu wśród seriali jest produkcja HBO Superman i Lois. Ten serial dostępny jest w HBO Go, Playerze i na Horizon. 

Danych do zestawień najpopularniejszych filmów i seriali na platformach stremingowych dostarczył nam serwis JustWatch.