Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Po ponad 30 latach Ghostbusters doczekają się kontynuacji

Michał Miśko
Opublikowano
Po ponad 30 latach Ghostbusters doczekają się kontynuacji
Ghostbusters Afterlife materiały prasowe

Ghostbusters Afterlife ma być oficjalną kontynuacją filmu z 1989 roku. Czy nowi Pogromcy duchów będą tak popularni jak ich poprzednicy?

Już jest. Nowy zwiastun Ghostbusters Afterlife, czyli oficjalnej kontynuacji filmu Ghosbusters 2 na którą musieliśmy czekać ponad 30 lat. Do akcji, jak to zwykle bywa po upływie tak dużego czasu, wkraczają potomkowie bohaterów znanych z filmów z lat 80. Końcówka zwiastuna sugeruje jednak, że i stara gwiardia również pojawi się w filmie. Czy będą to jedynie epizody, czy jakieś większe role, nie wiemy. Obsada wskazuje jednak udział postaci z tamtych lat. Znajdują się w niej Dan Aykroyd, Bill Murray, Sigourney Weaver czy Ernie Hudson. Za reżyserię dopowiada z kolei Jason Reitman - syn Ivana Reitmana, reżysera pierwszych części Pogromców duchów.

Zwiastun nie podaje nam jednak kiedy Afterlife pojawi się dokładnie w kinach. Premiera nowych Ghostbusters ma odbyć się jednak jesienią tego roku. I nawet jeśli nie sprosta oczekiwaniom największych fanów to, miejmy nadzieję, pogrzebie pamięć po absolutnie koszmarnym filmie z 2016 roku.

Oryginalne filmy Ghostbusters pochodzą z lat 1984 i 1989. Pierwszy film przy budżecie ok. 30 milionów dolarów zarobił na świecie prawie 300 milionów dolarów i spowodował uruchomienie ogromnej franszyzy związanej z logo Pogromców. Powstaly, między innymi, seriale animowane, gry wideo i komiksy. Kontynuacja z 89 roku nie była już tak udana, ale wciąż przy budżecie ok. 40 milionów dolarów film zarobił ponad 215 milionów.