Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Venom 2: Let there be Carnage ma nowy zwiastun!

Michał Miśko
Opublikowano
Venom 2: Let there be Carnage ma nowy zwiastun!
Venom 2

Premiera drugiej części filmu Venom z Tomem Hardy w roli głównej już 24 września.

Pierwotnie druga część Venoma miała ukazać się w kinach w październiku ubiegłego roku. Wszyscy wiemy jednak jak wyglądał rok 2020 z uwagi na pandemię, dlatego też większość dużych tytułów kinowych dostało nowe daty premier w roku 2021. Venom 2 miał mieć kinową premierę już pod koniec czerwca, ale uznano, że premiera 9. odsłony Szybkich i Wściekłych w tym samym czasie może spowodować znaczne obniżenie wpływów ze sprzedaży biletów, dlatego też premierę ustalono na 17 września tego roku. Nieco później znowu ją jednak zmieniono. Obowiązującą obecnie datą jest 24 września (z wyjątkiej Wlk. Brytanii, gdzie film zadebiutuje na dużych ekranach 15 września). I właśnie wjechał również nowy, dłuższy zwiastun.

O drugiej części wiemy tyle, że skupi się na rywalizacji Venoma z Carnage'em w którego wcieli się Woody Harrelson. W roli Venoma powróci oczywiście Tom Hardy, w filmie ponownie wystąpią również Michelle Williams. Do filmu wprowadzona równiez zostanie postać Shriek w którą wcieli się Naomie Harris. To superzłoczyńszczyni ze świata Mervela, kochanka Cletusa Kasady (Carnage). Posiada zdolności latania oraz manipulowania dźwiękiem (wytwarzania pola sonicznego, strzelania soniczną energią), ale również manipulowania umysłamy wrogów.

Venom 2 to trzeci film z tzw. Sony Pictures Universe of Marvel Characters. Za reżyserię odpowiada Andy Serkis. Co ciekawe, Venom 2 jest również dla Toma Hardy'iego pierwszym sequelem jaki kiedykolwiek w swojej karierze nakręcił. Pierwsza część opowieści o symbiancie okazała się dość dużym sukcesem. Film z 2018 roku na całym świecie zarobił ponad 856 milionów dolarów, przy budżecie 100 milionów dolarów.