Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

The Expendables powrócą z jeszcze jednym filmem

Michał Miśko
Opublikowano
The Expendables powrócą z jeszcze jednym filmem
The Expendables

Siedem lat po premierze The Expendables 3 na plan wracają Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lungren i inni.

Jeszcze jeden raz na ekranach zobaczymy, niemłodą już, grupę najemników pod wodzą bohatera granego przez Sylvestra Stallone. Zdjęcia do czwartej części The Expendables właśnie się rozpoczynają. Do swoich ról powrócą również, obok Stallone'a, Jason Statham, Dolph Lundgren i Randy Couture.

W filmie wystąpią również 50 Cent, który towarzyszł już Stallone'owi chociażby na planie Planu ucieczki, Megan Fox oraz Tony Jaa. Producenci, jak to mają w swoim zwyczaju, zapowiadają przygodę jakiej do tej pory świat filmów akcji nie widział.O kolejnej części The Expendables mówiło się już od lat, ale produkcja napotykała rozmaite kłopoty, w 2017 roku Stallone oraz Avi Lerner z Nu Image i Millennium Films nie doszli do porozumienia w kwestii ostatecznego kształtu filmu, a następnie Stallone ogłosił, że opuszcza projekt, po czym Schwarzenegger zrobił to samo. Minęło kilka lat i film jednak uzyskał zielone światło. Za scenariusz odpowiada Spenser Cohen, a za reżyserię weźmie się Scott Waugh. Główną postacią w filmie ma być tym razem, grany przez Stathama, Lee Christmas. Statham bedzie również jednym z producentów tego obrazu.

Pierwsza część The Expendables premierę miała w 2010 roku, sequele pojawiały się następnie co dwa lata. Trylogia Expendables na całym świecie przyniosła 829 milionów dolarów przychodu.