Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Czerwona nota na pierwszym zwiastunie

Michał Miśko
Opublikowano

Czerwona nota będzie miała premierę na Netflix 12 listopada.

Pierwszy zwiastun Czerwonej noty zdradza w zasadzie wszystko to, co będzie się działo w nowym akcyjniaku Netflixa. Dwayne Johnson będzie po prostu sobą, czyli agentem w samym środku wybuchów, skoków przez okno i pościgów, Ryan Raynolds będzie po prostu sobą, czyli dowcipnisiem, który swoje ma za uszami, no i Gal Gadot, która będzie błyszczeć na ekranie. Za scenariusz i reżyserię Red norice dopowiada Rawson Marshall Thurber, w przeszłości reżyser takich dzieł jak Skyscraper (także z The Rock'iem) czy Central intelligence (atkże z The Rock'iem).

Premiera Czerwonej noty na Netflix 12 listopada. 

Wystawiana przez Interpol czerwona nota to globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie. Jednak gdy ryzykowny napad sprawia, że krzyżują się ścieżki najlepszego behawiorysty z FBI (Johnson) i dwójki rywalizujących ze sobą przestępców (Gadot, Reynolds), trudno przewidzieć, co się wydarzy, tak swój film reklamuje Netflix.