Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Hawkeye

Michał Miśko
Opublikowano
Hawkeye
Hawkeye

Hawkeye ma już od dłuższego czasu datę premiery. Teraz do zestawu doszedł pierwszy zwiastun. I to w klimacie Świąt.

Hawkeye to czwarty serial, który wyprodukował i pokaże na swojej platformie Disney, wraz z Marvelem. Poprzednie to WandaVision, Falcon i Zimowy Żołnierz oraz Loki, który mimo tego, że zadebiutował jako ostatni, to oficjalnie ma już zielone światło na drugi sezon. W tym miejscu należałoby jeszcze wspomnieć serial animowany What if? który także został ciepło przyjęty przez fanów.

Fabuła serialu o nigdy nie pudłującym łuczniku będzie kontynuacją wątku, którego fragment widzieliśmy po napisach filmu Czarna Wdowa. Do roli tytułowego Hawkeye'a powróci oczywiście Jeremy Renner. W pozostałych rolach zobaczymy Hailee Steinfield, Verę Farmiga, Fra Fee, Tony'ego Daltona, Zahn'a McClarnona, Briana d’Arcy Jamesa i Alaqua Coxa. Co ciekawe, w zwiastunie, w pewnym momencie (między innymi w 1:01) widać Piotra Adamczyka, który w serialu wciela się w jednego z członków Tracksuit Draculas.