Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Tudum: Co pokazał Netflix na swojej prezentacji

Michał Miśko
Opublikowano
Tudum: Co pokazał Netflix na swojej prezentacji
Netflix

Trzygodzinna transmisja pierwszego Tudum, czyli netflixowych prezentacji nadchodzących nowości przyniosła nam 70 zapowiedzi seriali i 28 zapowiedzi filmów. Oto najciekawsze z nich.

Największymi gwiazdami prezentacji Tudum były netflixowe produkcje Stranger Things, The Witcher i Red Notice. Ta ostatnia propozycja pokazywała się już w zapowiedziach, tym razem dostaliśmy nowy zwiastun. Film z Dwyane'em Johnsonem, Gal Gadot i Rayanem Raynoldsem premierę będzie miał 12 listopada.

Dostaliśmy też nowy teaser 4. sezonu Stranger Things. Premiera kolejnej serii dopiero w przyszłym roku.

W przyszłym roku Netflix pokaże również 20 lat kariery Kanye Westa w dokumencie Jeen-Yuhs.

Sex education z trzecim sezonem zadebiutowało właśnie na Netflixie, ale już zapowiedziano 4. serię. Pokazano również zwiastun drugiego sezonu Bridgerton. Premiera w przyszłym roku.

Wreszcie dostaliśmy również teaser serialu Sandaman, opartego na komiksie Neila Gaimana. Znawcy komiksu twierdzą, że, póki co, dobrze oddaje klimat z kart powieści graficznej.

6 listopada na Netflix obejrzeć będziemy mogli również serial animowany oparty na grez League of Legends. To Arcane.

Hellbound to z kolei koreański serial, który pojawi się w seriwisie 19 listopada. Będzie straszno. To jedna z większych niespodzianek prezentacji Tudum.

Również w listopadzie na Netflix swoją premierę będzie miał Cowboy Bebop, a na Tudum pokazano czołówkę produkcji z Johnem Cho w roli tytułowej.

Prequel Armii umarłych, czyli Armię złodziei zobaczymy z kolei już pod koniec października. Będzie to historia kasiarza Dietera.

Dostaliśmy również kolejny zwiastun napakowanego gwiazdami filmu Nie patrz w górę w którym zobaczymy, między innymi, Meryl Streep, Leo di Caprio, Jonah Hilla, czy Jennifer Lawrence. Premiera w wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Temat? Wałkowany już kilkukrotnie. W stronę Ziemi zmierza potężna kometa, która może zniszczyć wszystko to, co znamy. Tym razem jednak podjęto temat w troszkę innym stylu.

Na końcu otrzymaliśmy garść nowych informacji o Wiedźminie, razem z kilkoma materiałami wideo z nadchodzącej produkcji opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Premiera 17 grudnia.