Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

The Punisher ma dostać reboot

Michał Miśko
Opublikowano
The Punisher ma dostać reboot
The Punisher

Najnowsze plotki ze źródeł, które dotychczas dostarczały wiarygodnych informacji na temat nowych projektów Marvela, wynika, że Jon Bernthal powróci do roli Punishera w nowym serialu Disneya.

Punisher, jak i Jon Bernthal w tej roli, mają powrócić w nowym projekcie Marvela. Plotki na ten temat pojawiają się już od jakiegoś czasu, ale serwis Giant Freakin Robot donosi, że tym razem pochodzą one z bardzo wiarygodnego źródła. Punisher miałby dostać nowy serial (prawdopodobnie), który będzie ściśle powiązany z MCU, ale niekoniecznie będzie nawiązywać do Daredevila i The Punisher, znanych z Netflixa. Jednym słowem, mamy dostać restart tej postaci - najpewniej w formie serialu, ale na tę chwilę niewykluczony jest również osobny film.

Jedyny problem jaki może pojawić się z nowym projektem Punishera to fakt, że zarówno postać Franka Castle, jak i jego przygody należą raczej do tych z kategorii bardzo brutalnych, w związku z czym może się okazać, że serial nie ukaże się w serwisie Disney+, a, być może, na jakiejś innej platformie. Może być to np. również należąca do Disneya Hulu, czy też Punisher powróci jako film pod bannerem 20th Century Studios, również należącym do The Walt Disney Company.

Pod pseudonimem The Punisher kryje się Frank Castle, były żołnierz piechoty morskiej, któremu wymordowano rodzinę i który postanawia wziąć sprawiedliwość w swoje ręce. Twórcą postaci był scenarzysta Gerry Conway oraz rysownicy John Romita Sr. i Ross Andru, a jego pseudonim wymyślił sam Stan Lee. Po raz pierwszy postać Punishera pojawiła się w 129. zeszycie serii The Amazing Spider-Man z 1974 roku. Serial Netflixa miał premierę w 2017 roku. Sezon drugi ukazał się dwa lata później.

O filmach, grach, książkach i technologiach rozmawiamy w podcaście Zero-jedynkowy. Wpadnij, posłuchaj, zasubskrybuj. Jesteśmy na Spotify i innych agregatorach podcastowych.