Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Home Sweet Home Alone

Michał Miśko
Opublikowano

To nie może się skończyć dobrze. W pogoni za kasą Disney traci rozsądek i nakręcił remake filmu kultowego i kompletnego.

W NBA istnieje taki zwyczaj, że jeśli zawodnik jakiejś drużyny w sposób ekstraordynaryjny zasłuży sie jej w historii, to numer z jego koszulki zostaje zastrzeżony i już nikt, nigdy nie wyjdzie na parkiet w tym klubie z takim numerem na plecach. W ostatnim czasie, przy zalewie rebootów, remake'ów, restartów, sequeli i prequeli po latach, mam wrażenie, że podobna zasada przydałaby się w branży zarówno gier wideo, jak i branży filmowej.

Tak, dobrze widzicie. Disney postanowił zrobić remake Kevina samego w domu (Home Alone). W dodatku z całkowicie nienznanymi aktorami, których akcent, już w zwiastunie, powoduje, że zaczynamy się zastanawiać czy to aby nie jakiś żart lub parodia. Wszystko wskazuje jednak, że ma to być film na serio. Nie wiem kto o takich rzeczach decyduje w Disney'u, ale z pewnością danie temu projektowi zielonego światła skutkować powinno, niczym u Clarka Griswolda, znulowaniem (co najmniej) premii świątecznej. 

Jedynym pocieszeniem może byc to, że film dostępny będzie (od 12 listopada) jedynie w Disney+. Jego kopia matka powinna skończyć, podobnie jak kartridże z E.T., zakopana na pustyni w Nowym Meksyku.