Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

The Batman

Michał Miśko
Opublikowano
The Batman
The Batman

Na wczorajszym DC FanDome w końcu dostaliśmy pełny zwiastun The Batman, w reżyserii Matta Reevesa i z Robertem Pattinsonem w roli Mrocznego Rycerza.

Długo musieliśmy czekać na pokazanie zwiastuna The Batman we wczorajszym DC FanDome. Jak można się było spodziewać realizatorzy zwiastun filmu Matta Reevesa zostawili sobie dopiero na koniec obszernego eventu na żywo. Prezentację zwiastuna poprzedziła krótka rozmowa reżysera z Robertem Pattinsonem i Zoe Kravitz, która w filmie wciela się w Catwoman.

Zdjęcia do wizji Matta Reevesa zakończyły się w marcu tego roku. Premiera przewidziana jest na 4 marca 2022 roku. Akcja filmu dzieje się w latach 90., a całość będzie kładła nacisk na niezwykłe umiejętności detektywistyczne nietoperza. Trzeba przyznać, że Pattinson w roli Batmana wygląda dobrze i bardzo młodo, porównując go z aktorami odtwrzającymi tę rolę w przeszłości. Na ekranie towarzyszyć będą mu, wspomniana już Zoe Kravitz, oraz Paul Dano, który wcieli się w postać Riddlera, Andy Serkis, który jest ekranowym kamerdynerem Bruce'a Wayne'a, Alfredem i Colin Farrell, wcielający się postać Pingwina.

Sam Pattinson o Batmanie mówi, że była to jego ulubiona postać odkąd obejrzał film o człowieku nietoperzu wyreżyserowany przez Tima Burtona (w tamtym filmie Batmana zagrał Michael Keaton). The Batman kręcony był od stycznia 2020 roku, ale w marcu, z powodu pandemii, zdjęcia przerwano. Ekipa powróciła na plan pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Zaledwie po trzech dniach od powrotu u Pattinsona zdiagnozowano zakażenie koronawirusem i zdjęcia ponownie przerwano. Wznowiono je 17 września, a oficjalnie zakończono dopiero w marcu 21 roku. Pierwszy teaser filmu reevesa pokazano na ubiegłorocznym DC FanDome.