Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Największe zapowiedzi tegorocznego DC FanDome

Michał Miśko
Opublikowano
Największe zapowiedzi tegorocznego DC FanDome
DC FanDome

Kilkugodzinny DC FanDome 2021 to nie tylko nowy zwiastun The Batman, ale także bardzo wiele innych, ciekawych zapowiedzi. Oto te najlepsze z nich.

Oczywiście wszyscy czekali wczoraj na zwiastun nowego Batmana. Ale w ciągu kilku godzin wczorajszego (16 października) DC FanDome mieliśmy okazję poznać także kilka innych, niemniej ciekawych zapowiedzi. Jedną z nich z pewnością były pierwsze materiały z filmu Black Adam w którego wciela się Dwayne Johnson. W filmie zoabaczymy również Pierca Brosnana w roli Dr Fate'a.

Zapowiedziana na ubiegłorocznym DC FanDome gra Suicide Squad: Kill the Justice League również dostała nowy zwiastun. Gra dostępna będzie na konsolach nowej generacji i pecetach w przyszłym roku.

Warner pokazał również wreszcie kilka scen - na trailer mamy zbyt mało materiału, powiedział Ezra Miller - z filmu The Flash, który na etapie produkcji jest już dobre kilka lat. I tropem Marvela DC stawia w nim również na multiwersum. W scenach widzimy między innymi dwie wersje Flasha, a także Batmana. Choc nie wiemy, czy jest to wersja Batmana odtwarzana przez Bena Afflecka, czy też Michaela Keatona, bo obie mają znaleźć się w filmie.

Gotham Kinights to kolejna gra, której nowy zwiastun pokazano na tegorocznym DC FanDome, choć gra miała już mieć swoją premierę w tym roku - później odłożono ją jednak na rok przyszły. Nowa gra od Warner Bros. Montreal ma skupiać się na Batgirl, Robinie, Nightwingu i Redhoodzie. To właśnie ci bohaterowie, po śmierci Batmana, mają uchronić Gotham przed całkowitym pochłonięciem go przez chaos.

Przedstawiona w The Suicide Squad postać Peacemakera, odtwarzana przez wrestlera Johna Cenę, okazała się na tyle popularna, że również dostanie własny serial. Produkcja HBO Max ukaże się na małych ekranach w styczniu przyszłego roku.

Na tegorocznym DC FanDome omawiano również kontynuacje filmów o przygodach Aquamana i Shazama, jednak oba obrazy są na tak wczesnym etapie produkcji, że pokazano jedynie krótki materaił zza kulis Aquamana.