Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Stranger Things 4. Ostatni zwiastun

Michał Miśko
Opublikowano
Stranger Things 4. Ostatni zwiastun
Netflix

Ostatni zwiastun czwartego sezonu Stranger Things właśnie się pojawił. Swoją premierę będzie miał latem przyszłego roku.

Latem przyszłego roku swoją premierę będzie miał czwarty sezon Stranger Things na Netflix. W sieci pojawił się właśnie ostatni zwiastun tej produkcji. 

Rzecz dzieje się wiosną 1986 roku. Zwiastun utrzymany jest w formie listu, który pisze Jedenastka do Mike'a. Opowiada w nim, że wszystko idzie dobrze od momentu, kiedy zadomowiła się w Kalifornii - co raczej nie zgadza się z tym co widzimy na ekranie. Jedenastka cieszy się na wiosenne ferie, bo to oznacza spotkanie z Mike'iem. Oraz pościgi, akcję i strzelaniny. Z prezentacji na polskim kanale Netflix na YouTube znamy już tytuły wszystkich odcinków nadchodzącej produkcji, wiemy również, że premiera odbedzie się latem, a więc pozostało nam pół roku oczekiwania.

 technologia i rozrywka