Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Pierwszy plakat do Spider-Mana: No way home potwierdza czterech złoczyńców

Michał Miśko
Opublikowano
Pierwszy plakat do Spider-Mana: No way home potwierdza czterech złoczyńców
Spider-Man

Plakat do nadchodzącego filmu Spider-Man: No way home ujawnia kilka ciekawostek. Człowiek Pająk zmierzy się w nim z, co najmniej, czterema wrogami.

No dobra, w zasadzie to po pierwszym zwiastunie już wiedzieliśmy z kim zmierzy się Spider-Man w trzeciej odsłonie kinowej serii z Tomem Hollandem w roli głównej. Są to Doctor Octopus, Green Goblin, Sandman oraz Electro. Występ tej czwórki złoczyńców ze świata Marvela potwierdza również pierwszy plakat do tego filmu, który swoja premierę będzie mieć 17 grudnia.

Plotki mówią, że w filmie pojawi się jeszcze dwójka wrogów Spider-Mana, którzy będą wspólnie tworzyc komiksową Sinister Six. I znowu, w zwiastunie w pewnym momencie widzimy Jaszczura, a w zasadzie myślimy, że go widzimy, co sugeruje nam jego udział w najnowszym filmie. Wątpliwości są co do ostatniego szawrccharakteru, który (być może) znajdzie swoje miejsce w No way home. Może to być zarówno Volture, a to by oznaczało powrót Michaela Keatona, ale również Rhino, Shocker czy Scorpion. Być może kolejne zwiastuny odsłonią nieco więcej, zanim nadejdzie dzień premiery i wszystko stanie sie jasne.