Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Spider-Man: Across the Spider-Verse z pierwszym zwiastunem. Będą dwa filmy

Michał Miśko
Opublikowano
Spider-Man: Across the Spider-Verse z pierwszym zwiastunem. Będą dwa filmy
Spider-Man

Sequel do filmu animowanego Spider-Verse będzie podzielony na dwie części. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun Spider-Man: Across the Spider-Verse.

Kontynuacja przygód Milesa Moralesa, którego poznaliśmy w wysoko ocenianej, zaówno przez widzów, jak i krytyków, animacji Spider-Verse ma już pierwszy zwiastun. Spider-Man: Across the Spider-Verse będzie filmem animowanym podzielonym na dwie części. 

Kontynuacja rozpoczyna się mniej więcej tam, gdzie zakończyła się pierwsza część tej historii. W Spider-Man: Across the Spider-Verse możemy również liczyć ponownie na dynamiczną przygodę i podróż po przeróżnych uniwersach pająkowego świata. Na razie nie wiemy jednak z kim zmierzy się Spider-Man w nowej animacji. Dowiemy się tego najpóxniej w październiku przyszłego roku, kiedy film trafi na ekrany kin. Część drugą zapowiedziano na rok 2023.

 technologia i rozrywka