Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Japończycy dostali nowy zwiastun The Batman

Michał Miśko
Opublikowano
Japończycy dostali nowy zwiastun The Batman
The Batman

W tej chwili wszyscy żyją nadchodzącą premierą Spider-Man: No Way Home, ale po przekroczeniu nowego roku rozpocznie się odliczanie do premiery nowego Batmana.

Warner najpewniej przedstawi jeszcze przed końcem tego roku nowy zwiastun filmu Matta Reevesa w którym w rolę Batmana wciela się Robert Pattinson. Na razie wszyscy fani filmów z superbohaterami żyją premierą Spider-Man: No Way Home, który do kin wejdzie już za trzy dni. Jednak po przekroczeniu nowego roku zacznie się odliczanie do premiery filmu Reevesa właśnie, ten, przypomnijmy, premierę będzie miał 4 marca 2022. W Japonii hype rozpoczyna się wcześniej, bo tam pokazano właśnie nowy zwiastun The Batman.

Akcja The Batman dzieje się w latach 90., a całość będzie kładła nacisk na niezwykłe umiejętności detektywistyczne nietoperza. Trzeba przyznać, że Pattinson w roli Batmana wygląda dobrze i bardzo młodo, porównując go z aktorami odtwrzającymi tę rolę w przeszłości. Na ekranie towarzyszyć będą mu, wspomniana już Zoe Kravitz, oraz Paul Dano, który wcieli się w postać Riddlera, Andy Serkis, który jest ekranowym kamerdynerem Bruce'a Wayne'a, Alfredem i Colin Farrell, wcielający się postać Pingwina (który gra go nieco jak Robert deNiro).

 technologia i rozrywka