Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Fantastyczna czwórka bez reżysera

Michał Miśko
Opublikowano

John Watts nie wyreżyseruje Fantastycznej czwórki. Oficjalnie, reżyser chce wziąć wolne od szefowania projektom dotyczących superbohaterów.

Marvel rozstał się z reżyserem trzech filmów o Spider-Manie w których w rolę człowieka-pająka wcielał się Tom Holland. John Watts miał wyreżyserować Fantastyczną czwórkę (Fantastic four), film, który brany byłby na warsztat już po raz trzeci w tym wieku. Kevin Feigi, szef studia Marvel poinformował, że ma nadzieję na współpracę z Wattsem w przyszłości.

Fantastyczna czwórka straciła reżysera, ale Marvel nie porzuca pomysłu przeniesienia na ekran po raz kolejny przygód czterech naukowców, których los obdarzył nadludzkimi zdolnościami. Nakręcenie raz jeszcze tej samej historii stało się możliwe za sprawą nabycia przez Disney'a studia 21st Century Fox, które posiadało kinowe prawa do tej marki. Pierwszy film o F4 pojawił się w kinach w 2005 roku i był dość słabo oceniany. 10 lat później studio 20st Century Fox wróciło do tematu, ale efekt okazał się jeszcze gorszy.

Nowa Fantastyczna czwórka nie ma na razie wyznaczonej daty premiery.

 

 technologia i rozrywka