Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Avatar 2 na pierwszym zwiastunie

Michał Miśko
Opublikowano

Czy komuś ten film jest do czegoś potrzebny? Nie jesteśmy pewni, ale i tak powstaje. Mamy właśnie pierwszy zwiastun, a premierę przewidziano na grudzień.

Zwiastun Avatara: The Way of Water jest trochę jak Szybcy i wściekli. Mówi nam, że najważniejsza jest rodzina. Poznajemy w nim potomków Jake'a Sallego, który od momentu pierwszego filmu osiadł na planecie Pandora i zadomowił się na tyle, że ze swoją partnerką, Neytiri, wychowują grupkę dzieci z którym jedno odziedziczyło, jak się wydaje, większość genów ludzkich w związku z czym nie może swobodnie oddychać w atmosferze Pandory i nosi specjalną maskę. Spokój rodziny, jak i całej społeczności planety, zakłócają ponownie ludzie, którzy, prawdopodobnie, wrócili po cenne złoża na niej się znajdujące. Czy jednak trailer mówi nam wszystko o fabule, a ta będzie w zasadzie powtórzeniem z grubsza tego, co mieliśmy okazję oglądać 13 lat temu w kinach? Czas pokaże. Premiera 16 grudnia.

 technologia i rozrywka