Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Daredevil wróci w nowym serialu

Michał Miśko
Opublikowano
Daredevil wróci w nowym serialu
Daredevil nie będzie już bił złoczyńców pod egidą Netflixa

Daredevil dostanie nowy serial w Disney Plus. Kontrakt na stworzenie historii dla Disneya dostali Matt Corman i Chris Ord.

Nowy serial Daredevil opowiadać ma historię tego, co wydarzyło się w życiu Matta Murdocka po jego przygodach z serii znanej z Netflixa. Ten serial zakończył się w 2018 roku. Zielone światło na stworzenie historii dostali od Disneya Matt Corman i Chris Ord. W rolę niewidomego prawnika, który, gdy dzieje się zło, przywdziewa kostium mściciela, po raz kolejny wcieli się Charlie Cox.

Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji czy wraz z powrotem Daredevila do swojej roli Kingpina wróci również Vince D'Onofrio, ale jest to wielce prawdopodobne. Pojawił się on przecież niedawno w innej marvelowskiej produkcji - Hawkeye. Póki co Disney milczy również na temat powrotu innych bohaterów znanych z komiksowych kart Marvela, a którzy mieli już szansę zaistnieć na małym ekranie, głównie za sprawą produkcji Netflixa. Prawa do ekranizacji przygód tych postaci wróciły już do Disneya i to koncern Myszki Miki decyduje teraz o ich przyszłości w tym uniwersum. Hardcorowi fani liczą z pewnością na kontynuację, czy to w formie serialu, czy też filmu, Punishera, którego sportretował John Bernthal.

 

 technologia i rozrywka