Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Andor będzie spin-offem Rogue One

Michał Miśko
Opublikowano

W sierpniu na Disney Plus premierę będzie miał kolejny serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen i spin-off Rogue One: A Star Wars Story.

Disney właśnie zaprezentował nam Andor, serial, który będzie spin-offem Rogue One: A Star Wars Story w którym do tytułowej roli powróci Diego Luna. Serial zadebiutuje na platformie w sierpniu. Pierwsza seria liczyć będzie 12 odcinków, a sama fabuła osadzona będzie pięć lat przed wydarzeniami znanymi z Rogue One.

Disney zapowiada, że będzie to serial w którym poznamy zupełnie inne ujęcie galaktyki, znanej z dotychczasowych produkcji spod znaku Gwiezdnych Wojen. Będzie to opowieść o rosnącym przeciwko imperium buncie oraz temu, jak wpłatane zostały w to wszystko ludzie oraz poszczególne planety. Cassian Andor wyruszy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest przekształcenie go w zbuntowanego bohatera. Przypomnijmy jedynie, że oprócz Andora Disney do zaoferowania będzie miał również kolejny sezon mandaloriana, a także serial Obi-Wan Kenobi.

 

 technologia i rozrywka