Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Disney+ już w Polsce

Michał Miśko
Opublikowano

Subskrybenci uzyskają dostep do najlepszych historii Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych Wojen, National Geographic, i Star – wszystkich w jednym miejscu. Dziś, oficjalnie, wystartował w Polsce Disney+.

Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa Disney+ startuje dzisiaj w Polsce. Standardowa cena wynosi 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. Osoby, które zapisały sie odpowiednio wcześniej mogły jednak skorzystać z oferty powitalnej i w cenie 8 miesięcy otrzymać aż rok oglądania ponad 800 filmów i ponad 1000 seriali z obszernej biblioteki tytułów oraz 150 oryginalnych produkcji.

Subskrybenci będą mieli dostęp do seriali ze świata Gwiezdnych Wojen takich jak Księga Boby Fetta czy obu sezonów The Mandalorian. Ponadto, Disney+ będzie domem dla całej sagi Skywalkerów, ze wszystkimi dziewięcioma Epizodami Gwiezdnych wojen dostępnymi w jednym miejscu.

Kadr z filmu Obi-Wan Kenobi

Na fanów superbohaterów czekać będzie ponad 40 filmów Marvela, w tym nominowanych do Nagrody Akademii filmów Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, Eternals, Avengers: Koniec gry i Kapitan Marvel oraz ponad 60 seriali z tego uniwersum, w tym Moon Knight, Loki i WandaVision.

Dodatkowo użytkownicy będą mogli spędzić czas przy ponad 300 tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym całej serii Toy Story, filmie Co w duszy gra i nominowanym do Nagrody Akademii filmie Luca oraz uhonorowanych Oscarem Naszym magicznym Encanto (Walt Disney Animation Studio) i Cruelli z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

Filmy dokumentalne National Geographic, takie jak Na ratunek: Misja w jaskini (The Rescue) i Free Solo, autorstwa nagrodzonych Oscarem reżyserów i producentów E. Chaia Vasarhelyia i Jimmy'ego China, pojawią się obok popularnych serii National Geographic, takich jak Świat według Jeffa Goldbluma (The World According To Jeff Goldblum) i Gordon Ramsay: Świat na talerzu.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji subskrybenci będą mogli również oglądać takie tytuły, jak popularny, oryginalny serial komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku (Only Murders in the Building), seriale Pam i Tommy oraz The Kardashians, a także wszystkie 33 sezony Simpsonów oraz wszystkie dotychczasowe sezony Grey’s Anatomy: Chirurdzy, 9-1-1 i Czarno to widzę czy Family Guy: Głowa rodziny.

Kadr z filmu animowanego Nasze Magiczne Encanto

Dzięki dostępowi do biblioteki Disneya subskrybenci, obok uwielbianych klasyków, takich jak Kopciuszek, Zaplątani, Księżniczka i żaba czy Mała syrenka będą mieli dostęp do najnowszych hitów kinowych, takich jak Raya i ostatni smok. W ofercie są również setki seriali, filmów krótkometrażowych i programów Disney Channel, w tym Miraculous: Biedronka i Czarny Kot oraz Fineasz i Ferb.

Użytkownicy Disney+ będą mieć dostęp do najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, do funkcji IMAX Enhanced przy wybranych tytułach oraz do nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mieć możliwość ustawienia do siedmiu profili, w tym kontroli rodzicielskiej na dostosowanym specjalnie dla dzieci profilu dziecięcym, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, serii animowanych i live-action oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. A dzięki marce Star, oferuje także dostęp do najświeższych tytułów 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight i innych. 

 

 technologia i rozrywka