Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Batgirl anulowane

Michał Miśko
Opublikowano
Batgirl anulowane
Batgirl Leslie Grace Twitter

Warner Bros. właśnie zrezygnował z dalszych prac nad filmem Batgirl. Dość dziwna decyzja, ponieważ dotyczy obrazu, który był w ostatniej fazie produkcji i miał mieć swoją premierę w przyszłym roku.

Warner Bros. nie pokazał na ostatnim Comic-Conie żadnego zwiastuna Batgirl, co wyraźnie dało fanom do myślenia. Obecnie New York Post donosi, że warty 90 milionów dolarów projekt został anulowany, a film nie trafi do żadnej dystrybucji. To o tyle dziwna decyzja, że film z Leslie Grace w roli głównej był na ostatnim etapie produkcji,a jego premiera miała zostać zaplanowana najpewniej na początek przyszłego roku. Nowojorski portal  spekuluje, że sprawea dotyczy cięcia kosztów.

Decyzja o anulowaniu całego projektu miała również zostać podjęta pod wpływem reakcji publiczności na projekcje testowe. Film w reżyserii duetu Adil El Arbi i Bilall Fallah nie wzbudził większego entazjazmu. Anulowanie tego projektu oznacza, że nie zobaczymy ponownie w roli Batmana Michaela Keatona. Do roli komisarza Gordona nie powróci również, przynajmniej na razie, J.K. Simmons.

 

 technologia i rozrywka