Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Pierwszy zwiastun The Last of Us od HBO

Michał Miśko
Opublikowano

Telewizyjna adaptacja hitowej gry The Last of Us doczekała się pierwszego, pełnego zwiastuna. W rolach głównych obejrzymy Pedro Pascala i Bellę Ramsay.

Pierwszy, pełny zwiastun The Last of Us utrzymany jest w klimacie gry. Nie usłyszymy w nim jednak żadnych dialogów. Role Joela i Ellie odgrywają odpowiednio Pedro Pascal i Bella Ramsay. Obie postacie przemierzają zdewastowany krajobraz Stanów Zjednoczonych, próbując unikać zainfekowanych ludzi.

Zawsze w tego typu przypadkach, czyli ekranizacji gier komputerowych czy konsolowych, pojawiają się pytania o jakość tych produkcji. Prawdą jest, że wartościowe egranizacje policzyć można na palcach jednej ręki, a jedną z ostatnich porażek na tym polu jest serial Netflixa oparty o grę Resident Evil, skasowany już po jednej serii. 

Za historię serialowego The Last of Us odpowiedzialny jest Craig Mazin, który na swoim koncie ma już świetny Czarnobyl, również emitowany w HBO. Serial zadebiutuje w HBO i HBO Max na początku przyszłego roku. 

 

 technologia i rozrywka