Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Rok z HBO Max. Co najchętniej oglądaliśmy?

Michał Miśko
Opublikowano
Rok z HBO Max. Co najchętniej oglądaliśmy?
HBO Max

HBO Max ma już w Polsce rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych filmów i seriali w usłudze.

HBO Max debiutowało w Polsce rok temu. Jakie filmy i seriale oglądali Polacy najchętniej? Przygotowaliśmy dla was zestawienie. 

Zdecydowanie najpopularniejszą produkcją filmową, dostępną na HBO Max, był The Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Tuż za nim uplasowała się Diuna Denisa Villeneuve'a, a na miejscu trzecim znalazł się thriller Don't Worry Darling. W dziesiątce znalazł się jeszcze, między innymi, Elvis, czyli oryginalny film biograficzny HBO, Uncharted, czyli kolejna adaptacja gry wideo, a także inny z bohaterów DC, Black Adam. Komiksowych postaci w dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji jest zresztą więcej, znajdziecie tu jeszcze Venoma 2 i Morbiusa. 

Grafika prezentuje najpopularniejszych 10 filmów po roku działalności HBO Max w Polsce

Z propozycji serialowych bezkonkurencyjny okazał się Ród Smoka. Tuż za prequelem Gry o tron uplasował się The Last of Us, na podstawie hitowej gry wideo o tym samym tytule. Trzecie są Żywe trupy, jakkolwiek to brzmi. Na liście znalazły się jeszcze, między innymi, Rick i Morty czy polska Wataha, a także Gra o tron i Peacemaker, czyli nieco inne podejście do superbohaterów.

Grafika prezentuje najpopularniejszych 10 seriali po roku działalności HBO Max w Polsce

 

 

 technologia i rozrywka