Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Punisher dostanie własny serial
Punisher i Daredevil

Punisher dostanie własny serial

Punisher w drugim sezonie Daredevila to jest coś. Nie rozmawiałem jeszcze z osobą, która stwierdziła by, że ta wersja mściciela w czerni nie przypadła mu do gustu. Zauważyli to zapewne również producenci bo w sieci pojawiła się już informacja, że Punisher pojawi się w osobnym, dedykowanym mu, serialu. Netflix złożył już zamówienie.

W drugim sezonie Daredevila poznajemy Punishera, który niemal kradnie cały sezon czerwonemu diabłowi z Hell's Kitchen. Postać wykreowana przez Jonathana Bernthala jest rewelacyjna. Inna niż dotychczasowe wcielenia Franka Castle. Punisher Bernthala jest tak dobry, że szybko zdecydowano się poświęcić mu osobny serial. Netflix potwierdził to o czym pierwszy napisał Entertainment Weekly. Dostaliśmy także zaostrzający apetyty teaser, który publikuję Wam poniżej. Nie jest na razie znana data premiery pierwszego sezonu Punishera od Netflix, ale nie należy się raczej spodziewać, aby zdarzyło się to w tym roku. Tym bardziej, że Netflix ma w planach jeszcze adaptacje dotyczące kilku innych postaci ze świata Marvela.