Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Tydzień do premiery 4. sezonu Halt and Catch Fire
Tydzień do premiery 4. sezonu Halt and Catch Fire

Tydzień do premiery 4. sezonu Halt and Catch Fire

Jeszcze tydzień dzieli nas od premiery czwartego i ostatniego zarazem sezonu serialu Halt and Catch Fire.

Trzy pierwsze sezony serialu stacji AMC, Halt and Catch Fire, osadzone początkowo w latach 80. opowiadały o rozwoju przemysłu komputerowego na świecie. Bohaterami serialu są niedoceniany inżynier, Gordon Clark oraz przebojowy wizjoner i manager, Joe MacMillan, ale z biegiem rozwoju akcji bohaterów, również tych pierwszego planu, przybywa. Początkowo oglądamy zmagania bohaterów w celu stworzenia komputera osobistego, następnie akcja toczy się w świecie usług online i oprogramowania. Czwarty, finałowy sezon opowiadać będzie historię powstania i wczesnych lat rozwoju światowej sieci i usługi world wide web. Przedstawione w serialu wydarzenia są fikcyjne, ale scenariusz jest napisany w ten sposób, że ma się wrażenie, że jest on oparty na faktycznych wydarzeniach.

Premiera 4. sezonu 19 sierpnia.

4. sezon Halt and Catch Fire

 Zagadkowy tytuł serialu to mityczna komenda języka maszynowego, która miała być obecna w wielu systemach począwszy od IBM System/360, a która miała prowadzić do samodestrukcji sprzętu (tak w wielkim skrócie). Istnienie tej komendy nigdy nie zostało udokumentowane.