Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Nowy talkshow Lettermana już dostępny na Netflix

Nowy talkshow Lettermana już dostępny na Netflix
Nowy talkshow Lettermana już dostępny na Netflix

Pierwszy odcinek nowego talkshow Davida Lettermana jest już dostępny na polskim Netflix. Gościem premierowej odsłony My Next Guest Needs No Introduction jest 44. prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama.

David Letterman to znany w Stanach Zjednoczonych prowadzący programów typu talk - show. To delikatnie powiedziane bo Letterman prowadząc swoje Late Night with David Letterman w stacji NBC i Late Show with David Letterman w CBS dorobił się niemal statusu legendy. Warto chociażby wspomnieć fakt, że Late Show był wielokrotnie nominowany do wszelakich nagród telewizyjnych, a najważniejsze, które zdobył to, m.in., sześciokrotna nagroda Emmy. W 2015 roku Letterman ogłosił jednak odejście na emeryturę, aby teraz pojawić się znowu z tym, co robi najlepiej i z tymi, którzy robią to najlepiej. Letterman powrócił z programem My Next Guest Needs No Introduction na platformie Netflix.

David Letterman w swoim nowym show w Netflix. Pierwszym gościem Barack Obama

Pierwszym gościem Lettermana w Netflix jest Barack Obama. Nie będę rozpisywał się o teatralnej atmosferze w której pławi się nowy program Netflixa. Dość powiedzieć, że wszystko jest wyważone i dopięte na przysłowiowy ostatni guzik od strony realizatorskiej. Niemal godzinna rozmowa z gościem przeplatana jest scenkami opowiadającymi o jego dotychczasowym życiu czy najważniejszych osiągnięciach lub ludziach, którzy mieli na niego wpływ. Sam Obama, jako pierwszy gość Lettermana w nowym środowisku, a jednocześnie w pierwszym wywiadzie od opuszczenia Białego Domu pokazuje jak gigantyczna przepaść dzieli tego polityka od obecnego prezydenta i wszystkich razem wziętych polityków w kraju nad Wisłą. Rozmowa jest niezwykle ciekawa, momentami zabawna, ale nie rubaszna. Wszystko jest doskonale wyważone i podane z niezwykłym smakiem. Były prezydent USA opowiada o swoim życiu po opuszczeniu Owalnego Gabinetu, rodzinie, dorastających dzieciach, ale także o tym co ukształtowało go w życiu jako człowieka i polityka. Godzina spędzona na słuchaniu rozmowy tych dwojga ludzi to prawdopodobnie najlepsza rzecz jaką możesz sobie zafundować w zimy, styczniowy wieczór. Gorąco więc polecam.

Pierwszy odcinek show Lettermana dostępny na polskim Netflixie z polskimi napisami.