Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Był Supermanem, będzie Geraltem
Był Supermanem, będzie Geraltem

Był Supermanem, będzie Geraltem

Brytyjski aktor Henry Cavill wcieli się w rolę Wiedźmina w nadchodzącej produkcji Netflixa.

Netflix na swoim Facebooku poinformował, że w nadchodzącej serialowej ekranizacji przygód Geralta z Rivii w rolę tytułową wcieli się Henry Cavill. Brytyjski aktor przez szerszą publiczność może być głównie kojarzony z roli Supermana w filmach Man of Steel czy Batman V Superman. 35 letni aktor, oprócz wspomnianych proukcji rodem z DC Comics, zagrał także w takich produkcjach jak Kryptnim U.N.C.L.E czy Immortals: Bogowie i herosi. Cavill zagrał już także w jednej z produkcji Netflixa, w filmie Sand Castle z 2017 roku wcielił się w rolę kpt. Syversona.

Cavill to na razie jedyna znana osoba z obsady netflixowego Wiedźmina. Serial ma zadebiutować na tej platformie w 2020 roku. Za scenariusz odpowiedzialna jest Lauren S. Hissrich. Wybór Cavilla do głównej roli rozpętał oczywiście burzę komentarzy w Internecie, a fanów Netflixa i Wiedźmina można podzielić (a jakże) na dwa obozy. Tych zadowolonych z wyboru aktora oraz tych zdecydowanie przeciwnych. Całe zamieszanie wokół Cavilla przypomina mi trochę to, co działo się wokół filmów o Bondzie, po tym jak do głównej roli zaangażowano Daniela Craiga.