Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Joaquin Phoenix jako Joker na pierwszych zdjęciach i wideo
Joaquin Phoenix jako Joker na pierwszych zdjęciach i wideo

Joaquin Phoenix jako Joker na pierwszych zdjęciach i wideo

Warner Bros. przygotowuje film o narodzinach geniusza zbrodni, największego rywala Batmana, Jokerze. W tej roli obsadzony został Joaquin Phoenix. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia i wideo na których sprawdzić możemy jak wygląda on w tej roli.

W lecie tego roku ogłoszono, że Warner zamierza nakręcić film opowiadający o młodości największego superzłoczyńcy wszechczasów - jak nazwał go Magazyn Wizard - Jokerze. Film ma być osobną historią, nie nawiązującą w żaden sposób do dotychczas wydanych obrazów z uniwersum DC, czyli chociażby Człowieka ze Stali, Batman v Superman czy Ligii Samobójców. W tytułową rolę wcieli się Joaquin Phoenix, którego znamy chociażby z roli  rewelacyjnej Kommodusa w Gladiatorze. Za reżyserię odpowiada Todd Phillips, którego z kolei kojarzyć możecie z trzech części komedii Kac Vegas czy filmów takich jak Starsky i Hutch i Due Date.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w tym miesiącu i w Internecie znaleźć już można materiały ukazujące charakteryzację Phoenixa w roli Jokera oraz krótkie materiały prezentujące pojedyncze sceny z filmu.

Postać Jokera stworzyli Jerry Robinson, Bill Finger oraz Boba Kane. Po raz pierwszy na kartach komiksu pojawił się on już w 1940 roku. Twórcy tworząc Jokera wzorowali się na postaci Gwynplaine'a z filmu Człowiek, który się śmieje z 1928 roku. Joker to przestępca o nieznanym pochodzeniu i personaliach. Wyróżnia się nieprzeciętną inteligencją, ekspercką wiedzą w dziedzinie chemii i inżynierii, a także sporymi umiejętnościami w walce wręcz.Oczywiście przede wszystkim Joker znany jest jako największy antagonista Batmana. Film Phillipsa mieć swoją premierę jesienią 2019 roku.