Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Diablo dostanie serial na Netflixie
Diablo dostanie serial na Netflixie

Diablo dostanie serial na Netflixie

Scenarzysta i twórca komiksów Andrew Crosby, znany w ostatnim czasie jako twórca scenariusza reboota filmu Hellboy, przypadkowo zdradził chyba, że Netflix zamierza stworzyć serial Diablo. Animowany serial, dodajmy.

Andrew Crosby, scenarzysta filmowego reboota Hellboy (ten obraz wejdzie do kin w styczniu 2019 roku), zdradził na twitterze, że jest w trakcie zaawansowanych rozmów z Netflixem na stworzenie animowanego serialu opartego na serii gier Diablo. Tweet szybko z sieci zniknął, a oficjalnego potwierdzenia, ani ze strony Netflixa, ani ze strony Crosbiego, jak na razie nie uświadczyliśmy.

Z innych źródeł z kolei wiadomo, że Crosby miał zdradzić więcej szczegółów na temat serialowego Diablo, w tym to, że będzie to serial z kategorią wiekową MA, czyli Mature Audience Only, a więc przeznaczony dla widzów dorosłych.

Tyle wiemy do tej pory.

Diablo to seria gier gatunku hack and slash osadzona w świecie fantasy. Premiera gry odbyła się w roku 1996. Od tamtej pory powstały trzy części gry oraz pięć dodatków, ostatni z nich, dodatek do III części Diablo ukazał się na rynku w czerwcu 2017 roku. Diablo to także seria książek wydawanych od 2000 do 2014 roku.