Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Sezon drugi Punishera od dziś na Netflix
Sezon drugi Punishera od dziś na Netflix

Sezon drugi Punishera od dziś na Netflix

Sezon drugi Punishera od Netflix dostępny od 18 stycznia.

18 stycznia w Netflix premiera drugiego sezonu Punishera. Na razie brak informacji o tym, czy będzie to ostatni sezon o krwawym mścicielu w amerykańskim serwisie VOD, po tym, jak Netflix zrezygnował z dalszej produkcji świetnie odbieranego Daredevila oraz średniej jakości Luke'a Cage'a, Iron Fista czy Defendersów. Decyzja o zakończeniu produkcji tych seriali najpewniej podyktowana jest napięciami, jakie występują na linii Netflix - Marvel i wejściem na rynek platformy VOD Disney+ (Disney jest właścicielem Marvel Studios).

Niezorientowanym przypomnę jedynie, że pod pseudonimem The Punisher kryje się Frank Castle, były policjant, któremu wymordowano rodzinę i który postanawia wziąć sprawę sprawiedliwości w swoje ręce. Twórcą postaci był scenarzysta Gerry Conway oraz rysownicy John Romita Sr. i Ross Andru, a jego pseudonim wymyślił sam Stan Lee. Po raz pierwszy postać Punishera pojawiła się w 129. zeszycie serii The Amazing Spider-Man z 1974 roku. W serialu Netflixa postać tego, który karze zagrał Jon Bernthal.