Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Najnowszy trailer Jokera. Premiera już w październiku

Najnowszy trailer Jokera. Premiera już  w październiku
Najnowszy trailer Jokera. Premiera już w październiku

Najnowszy zwiastun filmu Joker w którym w rolę mordercy z uśmiechem na ustach wciela się Joaquin Phoenix już jest.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Joker nie jest częścią filmowego uniwersum Warner Bothers i DC, czyli filmów, takich jak Liga Sprawiedliwości. Niemniej, a może właśnie dlatego, zwiastun ten jeszcze bardziej zaostrza apetyty wszystkich fanów tego typu obrazów. Jaaquin Phoenix prezentuje się bowiem genialnie.

 Co właściwie zobaczymy? Film Todda Phillipsa to historia Arthura Flecka (w świecie komiksu prawdziwa tożsamość Jokera nie jest znana), który opiekując się matką dorabia jako komik. Życie go jednak nie rozpieszczało i nie rozpieszcza. Fleck robi dobrą minę do złej gry, jak sam to określa w zwiastunie. Z informacji dystrybutora filmu dowiadujemy się ponadto, że obraz ten śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście. Film ma być inspirowany historią The Man Behind the Red Hood z Detective Comic Vol. 1 oraz powieścią graficzną The killing joke. Polska premiera przewidziana jest na 4 października.