Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Avengers: Engame już na drugim miejscu w rankingu wszechczasów
Avengers: Engame już na drugim miejscu w rankingu wszechczasów

Avengers: Engame już na drugim miejscu w rankingu wszechczasów

Po rekordzie otwarcia przyszła kolej na następne. Avengers: Engame zatopił już Titanica i śmiało spogląda w stronę Avatara.

Avengers: Endgame dzierży już wszystkie rekordy w kategorii otwarcie. Film braci Russo w pierwszych dniach od premiery zarobił ponad 1.2 miliarda dolarów. Ostatni obraz z cyklu Avengers jest także najlepiej zarabiającym filmem od 26 kwietnia, przoduje także w kilku innych kategoriach, ale to box office wszech czasów jest tym, na co spoglądają w ostatnich dniach fani kina na całym świecie.

Titanic zatopiony

Avengers: Engame z rezultatem (wg danych na 5 maja 2019) 2 miliardów i 188 milionów dolarów przebił już swoim wynikiem finansowym mega hit Jamesa Camerona z 1997 roku, Titanica. I zrobił to w zaledwie 11 dni od premiery. Ostatnie dzieło Marvel Studios ma więc wielką szansę na najlepszy wynik, który do tej pory osiągnięto. A ten jest obecnie w rękach Avatara. Film w reżyserii (a jakże) Jamesa Camerona z 2009 roku zarobił 2 miliardy 788 milionów dolarów. Avengersi są więc w stanie, moim skromnym zdaniem, spokojnie ten wynik poprawić. W pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających filmów są także 3 poprzednie z serii Avengers. Infinity War zajmuje miejsce piąte, pierwszym Avengersom przypada w tej chwili miejsce siódme, a na miejscu dziewiątym w tabeli wszech czasów plasuje się Czas Ultrona. Budżet Engame wyniósł 356 milionów dolarów.

A tak zupełnie przy okazji, to w sieci pojawił się nowy zwiastun Spider-Man: far from home.