Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
He-Man powróci w nowej serii od Netflixa!
He-Man powróci w nowej serii od Netflixa!

He-Man powróci w nowej serii od Netflixa!

Urodzonym w latach 80. nie trzeba go przedstawiać. Adam, książę Eternii, szerzej znany jako He-Man, powróci!

Po 35 latach na ekrany telewizorów powróci He-Man, książe Eternii, najpotężniejszy człowiek we wszechświecie. Postaci tej, osobom urodzonym w latach 80. przedstawiać nie trzeba. Obecnie, na fali popularności retro, oraz powrotów do starych bohaterów, Netflix wyprodukuje serial The Masters of the Universe: Revelation, który będzie kontynuacją przygód superherosa i jego przyjaciół w walce z potężnym Szkieletorem i jego załogą. Powstanie nowej serii ogłosił na konwencie Power Con Kevin Smith, który ma odpowiadać za całość przedsięwzięcia.

Uniwersum He-Mana przeżywa w ostatnim czasie spory renesans, głównie za sprawą innej netflixowej, animowanej serii pod nazwą She-Ra i księżniczka mocy, osadzonego właśnie w tym świecie. Serial ma już 3. sezony i cieszy się ogromną popularnością.

He-Man powróci także na kartach komiksu, który wydany zostanie przez DC Comics, na rynku pojawi się także nowa seria zabawek z Masters of hte Universe.

Serial animowany He-Man debiutował w 1983 roku. Do roku 85 wydano jego dwie serie stanowiące łącznie 130 odcinków. W roku 1990 wznowiono serię pod nazwą Nowe przygody He-Mana, seria zamknęła się w 65 odcinkach. Remake serii nastąpił w roku 2002, wyprodukowano wtedy dla Cartoon Network dwie serie serialu, łącznie 39 odcinków. W roku 1987 powstał nawet fabularny film Masters of the Universe z Dolphem Lundgrenem w roli głównej. Film nie odniósł jednak większego sukcesu.

Obecnie na Netflix możecie obejrzeć także obejrzeć pełnometrażowy film dokumentalny prezentujący sukces i początki powstania serii He-Man pod nazwą Potęga Posępnego Czerepu: Pełna Historia He-Mana i Władców Wszechświata. W przygotowaniu jest również nowy, pełnometrażowy film Mastres of the Universe. Produkcja reboot He-Mana z 1987 roku ciągnie się już jednak od 2009 roku, zmieniają się reżyserzy i scenarzyści. Obecnie Sony zmieniło datę jego premiery na marzec 2021 roku. W roli głównej ma wystąpić Noah Centineo.