Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Abonenci Netflixa mogą dać teraz znajomym miesiąc abonamentu za darmo [Uwaga! Nie w Polsce!]
Abonenci Netflixa mogą dać teraz znajomym miesiąc abonamentu za darmo

Abonenci Netflixa mogą dać teraz znajomym miesiąc abonamentu za darmo [Uwaga! Nie w Polsce!]

Darmowego miesiąca w Polsce Netflix już nie daje każdemu, ale abonenci mogą teraz zapraszać swoich znajomych do testu usługi.

Tworzenie multikont, żeby tylko wykorzystywać wielokrotnie możliwość darmowego oglądania Netflixa spowodowało, że amerykański serwis VOD wyłączył darmowy okres testowy w Polsce. Zamiast tego otrzymaliśmy właśnie możliwość zaproszenia, za pomocą spersonalizowanego linku afiliacyjnego, znajomego, który otrzyma darmowy miesiąc usługi po zarejestrowaniu się w serwisie.

Działa tylko w krajach w których i tak istnieje darmowy miesiąc testowy

Zapoznaj się z wpisem Uwaga! Netflixowy link rekomendacyjny nie daje darmowego miesiąca osobie polecanej. Przynajmniej nie w Polsce

Opcję tę znajdziecie po zalogowaniu się do swojego konta z poziomu strony www, tuż obok ikonki profilu znajdziecie ikonkę prezentu. Po zarejestrowaniu się z waszego linku znajoma osoba otrzyma pierwszy miesiąc usługi za darmo (nie działa w Polsce). Zrezygnować z niej, bez ponoszenia kosztów, może oczywiście w każdej chwili. Jako polecający nie otrzymujecie jednak z tytułu rejestracji z waszego linka nowego użytkownika żadnych profitów. No, może poza malutkim plusikiem za dobry uczynek, gdzieś tam, u góry.

Lakoniczny regulamin usługi słowem nie wspomina o tym, że darmowy miesiąc nie dotyczy Polski. Swoją drogą w ogóle nie wspomina o darmowym okresie próbnym...

Regulamin Programu Rekomendacyjnego Netflix

  1. Uprawnienia do uczestnictwa w Programie Rekomendacyjnym Netflix są określane według wyłącznego uznania firmy Netflix.
  2. Program Rekomendacyjny Netflix ma służyć celom wyłącznie osobistym i niehandlowym, a łącze z rekomendacją można przekazywać wyłącznie znajomym, a nie dzielić się nim publicznie. Surowo zabronione jest masowe rozsyłanie łączy z rekomendacją lub nakłanianie potencjalnych osób rekomendowanych do ich kliknięcia za pomocą działań marketingowych w wyszukiwarkach internetowych, za pośrednictwem innych kanałów reklamowych lub poprzez tworzenie stron internetowych służących promowaniu takich łączy.
  3. Zastrzegamy sobie prawo do zdyskwalifikowania użytkownika, który uzyskał możliwość korzystania z bezpłatnego okresu próbnego w sposób nieuczciwy, niezgodny z Programem Rekomendacyjnym lub w jakikolwiek inny sposób, który stanowi naruszenie niniejszego regulaminu.
  4. Ponadto zastrzegamy sobie prawo do anulowania Programu Rekomendacyjnego oraz zmiany kryteriów uczestnictwa w dowolnym czasie i z dowolnego powodu według naszego uznania.